Rejestracja

WŁĄCZANIE USŁUGI BIBLIAnaSMS w telefonie:

Aby korzystać z usługi oferowanej przez serwis CzytamBiblie.pl - wystarczy wysłać SMS o treści Biblia  na numer 75480 .
Od momentu rejestracji, (czyli wysłania wiad. SMS o treści Biblia na numer: 75480) - co drugi dzień przez 30dni otrzymasz wybrane fragm. z Pisma Świętego na swój telefon komórkowy w formie wiadomości SMS oraz otrzymasz dostęp do wszystkich stron naszego serwisu.

https://img.cashbill.pl/qr/75480/biblia  *Do włączenia usługi możesz użyć również: Fotokodu  
-Fotokody pozwalają użytkownikom posiadającym telefon komórkowy z zainstalowanym na nim odpowiednim czytnikiem w błyskawiczny sposób przygotować SMS do wysyłki bez ryzyka wpisania błędnej treści.

START:

 

Wyślij SMS o treści: Biblia 
na nr tel.: 75480(wybrane fragmenty z Pisma Świętego, co drugi dzień przez 30dni)
opłata: tylko 33gr za jeden otrzymany SMS w ramach wykupionego 30dniowego pakietu

Dodatkowe informacje znajdziecie państwo w dziale Regulamin.

* * *

"A ten, którego się naucza Słowa Bożego, niechaj się dzieli wszelkim dobrem z tym, który naucza." (Gal 6, 6) Biblia Warszawska 1975r.


 

PRZEDŁUŻANIE ABONAMENTU:


-Wyślij odpowiedź na ostatni SMS informujący o zakończeniu usługi o treści: Biblia 
> Po wysłaniu odpowiedzi: Biblia (abonament zostaje przedłużony o kolejne 30 dni).

>>Brak odpowiedzi - usługa nie zostaje odnowiona.<<


 

INSTRUKCJA CZYTANIA:

-Czytaj bardzo uważnie każdy otrzymany fragment z Pisma Świętego, ponieważ: "Napisane jest: Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych"(Mt 4, 4). Każde Słowo musisz uważnie przeczytać, wtedy zaczniesz widzieć cały obraz Bożego planu zbawienia. Najlepiej jest przeczytać otrzymany fragment kilka razy, tak jak byś chciał(a) go zapamiętać. Pozostaw go w swojej pamięci na ile dasz radę i zajmij się swoimi sprawami. Pozostaw jak niedokończoną sprawę do której musisz jeszcze wrócić. Niech twoja wewnętrzna przeszukiwarka cały czas analizuje przeczytany tekst: "Boże, co chciałeś mi przekazać? Gdzie jest ta wskazówka? Jak mam ją rozpoznać?". Wróć do wiadomości wcześniejszej, a może jeszcze kolejnej, ponieważ nie pojawiają się one przypadkowo w twoim telefonie. To nauka, która płynie "z góry", to czyste Słowo Boże.

-Bez zatrzymania się, rozmyślania i zanurzenia się w "Słowo" - nie będzie zrozumienia.

Pomocne w zrozumieniu tekstu jest porównanie czytanego fragmentu w różnych przekładach Biblii, które są dostępne na naszej stronie w zakładce: „Cytat dnia”.
  CzytamBiblie w Twoich kontaktach tel.:

*(Wpisz CzytamBiblie w Swoim telefonie).

*Dodanie CzytamBiblie do kontaktów tel. nie wiąże się z żadnymi opłatami. Jest to po prostu kolejny kontakt w Twoim telefonie.

Wygodna forma zapamiętania usługi, do której zawsze możesz wrócić. POLECAMY. Wiele osób chwali sobie takie rozwiązanie.

 

-Nazwa: CzytamBiblie

-Tel.: 75480

-W notatkach zapisz treść SMS-a: Biblia


*To takie proste. Słowo Boże będzie zawsze przy Tobie. Kiedy tylko zechcesz, możesz wysłać sms o treści: BIBLIA i zacząć czytać.

Gdy stwierdzisz, że jednak wolisz, jak Bóg do Ciebie przemawia za pośrednictwem Słów spisanych w Piśmie Świętym, że mądrość Jego nie ma nic wspólnego z "mądrością" tego świata. I po drodze życia wolisz poruszać się z najbardziej aktualną nawigacją, jaka jest dostępna człowiekowi, czyli wg Słowa Bożego. I mimo, że świat Cię prawie już pochłonął przez nałożenie na Ciebie zapracowania, wielu zajęć i obowiązków, to Ty wykazałeś(aś) się właśnie wielkim sprytem i znalazłeś(aś) jednak sposób na czytanie Jego Słów.

 


 

 

ZMIANA ABONAMENTU: (usługa niedostępna).

 

 

Dodatkowe informacje znajdziecie państwo w dziale Regulamin.

  

 

(Łk 10, 2-7):

"Powiedział też do nich: «Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo. Idźcie, oto was posyłam jak owce między wilki. Nie noście z sobą trzosa ani torby, ani sandałów; i nikogo w drodze nie pozdrawiajcie! Gdy do jakiego domu wejdziecie, najpierw mówcie: Pokój temu domowi! Jeśli tam mieszka człowiek godny pokoju, wasz pokój spocznie na nim; jeśli nie, powróci do was. W tym samym domu zostańcie, jedząc i pijąc, co mają: bo zasługuje robotnik na swoją zapłatę."

Warto przeczytać

WIĘCEJ

Cytat dnia

WIĘCEJ

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Polityka Prywatności.